Bizimle iletişim kur
Hanford Tao

Telefon numarası : 15861589502

Naber : +8615861589502

WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING & EQUIPMENT CO.,LTD

WUXI CHENENG ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ ve EKİPMANLARI CO., LTD

Çevresel çözüm

Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar CHENENG No. Çalışanları
Yıllık satış 2million-5million Yıl kurulan 2011
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş
WUXI CHENENG ÇEVRE MÜHENDİSLİK EKİPMANLARI CO, içme suyu, proses suyu ve sanayi ve belediye atıksu uygulamaları için ekipman ve çözüm tedarikçisidir. Ürünleri tasarlar, imal eder, monte eder ve belediye atıksu ve endüstriyel atıksu arıtma pazarına satarız.


Cheneng Environment, aynı zamanda mümkün olan en yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri hizmetlerini sunmak için çaba gösteriyor. Şirket, ISO 9001: 2008 sertifikasına sahiptir.


Şirket, misyon ve değerlerini rafine etti ve kârlılığı artırmak ve artırmak için iddialı bir stratejik planlama sürecine sahip. Cheneng Environment, çekirdek su pazarı etrafında odaklanmış gelecekteki iş hırslarını tanımlayan "Su İyileştirme" nin temel işi etrafında markalaştırılmıştır.

Bağımsız Ar-Ge, çevre dostu proses mühendisliği ve çevre koruma makine tasarımı ile uğraşırken, şirket Doğu Çin Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Çevre Mühendisliği Araştırma Enstitüsü ile bilimsel araştırma ve ürün geliştirme konusunda uzun süreli bir ortaklık tutmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı avans teknolojilerini absorbe eder ve lider teknik uygulama pozisyonunu pekiştirir. Şirketin ürünleri ABD, Birleşik Krallık, Rusya, Avustralya, Singapur, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Hindistan, Myanmar, Angola ve Cabinda gibi ülkelere ihraç edilmiştir.

 

Şirket, Kalite İlk ve Kullanıcı En Öncelik'in hizmet ilkesine uyuyor ve kitlesel yeni ve eski müşterilere ortak refah için dostça işbirliği yapıyor ve yeşil dünyamızın korunmasında acımasız çabalar sarf ediyor

Mükemmel kalite ve özenli hizmet hem yurtiçi hem yurtdışı pazarında Cheneng için yüksek itibar kazanmaktadır.

1. Mükemmel ürün kalitesi;
2. Rekabetçi doğrudan fabrika fiyatı;
3. Zamanında teslimat;
4. Güçlü Ar-Ge kapasitesi ve teknik destek;
5. Profesyonel ön satış ve satış sonrası servis.

Siz değerli şirketinizle daha iyi bir gelecek ve daha yeşil bir yarın için işbirliği yapmayı bekliyoruz !!!

Hoşunuza geldiyse firmamızı ziyaret edin!

Geçmiş
WUXI CHENENG ÇEVRE MÜHENDİSLİK EKİPMANLARI CO., 2011 yılında kurulan WUXI'de içme suyu, proses suyu ve endüstriyel ve belediye atıksu uygulamaları için ekipman ve çözüm tedarikçisidir.

Hizmet
WUXI CHENENG ÇEVRE MÜHENDİSLİK EKİPMANLARI CO modern bir yüksek teknik şirket üretiminde uzmanlaşmış,

Bizim avantaj ve kaynak olan müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet sunmak, profesyonel teknoloji, mükemmel yönetim bağlı olarak, en kaliteli ürünleri ve iyi bir servis kaynağı olabilir.

Mükemmel cam şişe, pompa, üretim hatları, sprey boya ve ipek baskı teknolojisi montajı Pompa var, bu yüzden kontrol edebilir ve müşteri en iyi ürünleri sunmak.

Gelişmiş kalıp tasarımı ve teknolojisi yapma, geliştirilmiş enjeksiyon makinesi, otomatik montaj hattı güvenmek. O halde, müşterilerimizin satın alma maliyetlerini düşürebilir ve zaman kazanabiliriz.

Biz ürünlerin uzmanları, güvenilir garanti ürünler ve zamanında ve etkili satış sonrası servis sağlamak için profesyonel bir yönetim ekibi var.

"Yerli ve küreselleşen" uluslararası iş stratejisini alıyor ve "dürüstlük, adalet, sevgi, kazan-kazan işbirliği" değerlerinde ısrarcı kalıyoruz.

Firmamızın tutarlı misyon ve sorumlulukları gereği dünyanın her yerine en kaliteli ürünleri ve hizmeti sağlamak.

Şimdi güzel gelecek için en iyisini yapın. Umut ve rüya için, yaratmak, paylaşmak, ilerlemek için büyük çaba sarf etmek ......

Ekibimiz

Ekibimiz, atık su arıtımının üretimi, satışı ve yönetiminde 12 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Bekle, Dikkatlice, İyi kalite kontrolü, Zamanında Teslim, Müşterilerin fikriyle iletişim kurun, En iyi Hizmet Sonrası.

Fransızca, İngilizce ve Çince konuşabiliriz, yabancı müşterilerle iletişim kurmamız bizim için çok kolaydır.

Tasarımı, çizimi ve fotoğrafları kendi başımıza yapabiliriz. Yeni kalıpları, enigneer'lerimiz yapabiliriz.

İyi kalite kontrolü, yeni tasarım yapın, sizin için en iyisini yapın.