Karbon Çelik Petrol Rafinerileri DAF Fiber Geri Kazanımı İçin Çözünmüş Hava Flotasyonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CHENENG
Sertifika: ISO9001
Model numarası: NAUTILUS
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD 20000-100000 set
Ambalaj bilgileri: Çıplak
Teslim süresi: 30-35 iş gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A`` D / P, T / T
Yetenek temini: ayda 20 setleri
Malzeme: Karbon çeliği korozyon önleyici ayak izi: Küçük
verim: Yüksek Kapasite: 10-5000 M3 / gün
fonksiyon: COD BOD NH-N'yi çıkarma
Vurgulamak:

Dissolved Air Flotation for fiber recovery

,

carbon steel Dissolved Air Flotation

,

oil refineries daf unit

 

 

Nautilus modeli DAF, kağıt hamuru ve kağıt, petrol ve gaz, deniz suyu için güncelleme çözümü olan inovatif bir DAF arıtma ünitesidir.

tuzdan arındırma ve çoklu atık su arıtma.

 

Çözünmüş hava flotasyonu Giriş:

Çözünmüş hava flotasyonu (DAF) su, atık su arıtımı ve tuzdan arındırmada en çok yönlü ve etkili işlemlerden biridir.... Birçok durumda, yağ ve gresi temizlemek için ön işlemden hemen sonra su arıtma işleminin başlangıcında çözünmüş hava yüzdürme sistemi kurulur.

 

Çözünmüş hava flotasyonu Özellikler:

 

Çözünmüş hava yüzdürme makinesi paket atık su arıtma tesisi, yağ veya katı maddeler gibi askıda kalan maddelerin uzaklaştırılmasıyla atık suları (veya diğer suları) arındıran bir su arıtma işlemidir.Çıkarma, su veya atık sudaki havanın basınç altında çözülmesi ve ardından havanın bir yüzdürme tankı havzasında atmosferik basınçta serbest bırakılmasıyla gerçekleştirilir.Açığa çıkan hava, asılı maddeye yapışan küçük kabarcıklar oluşturur ve bu, askıdaki maddenin daha sonra bir sıyırma cihazı ile çıkarılabileceği su yüzeyine yüzmesine neden olur.

 

Çözünmüş hava flotasyonu, petrol rafinerileri, petrokimya ve kimya tesisleri, doğal gaz işleme tesisleri, kağıt fabrikaları, genel su arıtma ve benzeri endüstriyel tesislerden çıkan endüstriyel atık su atıklarının arıtılmasında çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Şirket tanıtımı:

WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING EQUIPMENT CO., LTD içme suyu, proses suyu ve endüstriyel ve belediye atık su uygulamaları için ekipman ve çözüm tedarikçisidir.Ürünleri tasarlıyor, imal ediyor ve monte ediyoruz ve belediye atık su ve endüstriyel atık su arıtma pazarına satıyoruz.

 

Karbon Çelik Petrol Rafinerileri DAF Fiber Geri Kazanımı İçin Çözünmüş Hava Flotasyonu 0

İletişim bilgileri
Hanford Tao

Telefon numarası : +8615861589502

Naber : +8615861589502