Mekanik Skimmerli 2.2kw 3m3 / H Tekstil Atıksu Arıtma Flotasyon Ünitesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CHENENG
Sertifika: ISO9001
Model numarası: NAUTILUS
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: USD 20000-100000 set
Ambalaj bilgileri: çıplak
Teslim süresi: 30-35 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: Ayda 20 set
Malzeme: SS304 ayak izi: Küçük
verim: Yüksek Yüksek TSS kaldırma verimliliği: % 96 ~% 99
Yüksek hidrolik yük: 80m3 / (m2.h) 'ye kadar Yüksek çamur yükü: 70kg / (m2.h) 'ye kadar
Küçük ayak izi: Geleneksel DAF'ın 1 / 5'i Yüksek çamur konsantrasyonu: % 5'e kadar katı içerik
Vurgulamak:

2.2kw wastewater treatment flotation unit

,

3m3/h wastewater treatment flotation unit

,

3m3/h wastewater treatment daf unit

 

Çözünmüş Hava Yüzdürme, gres, yağlar ve diğer ince askıda katı maddelerin giderilmesi işlemidir ve COD ve BOİ cihazını azaltır.hava kabarcığı flotasyonunun kullanılması.Hava suda çözündü, çözünmüş hava mikro kabarcıklarından üretilen hava ile doymuş su katıların yüzeyine yapışır, Katıların ışığı (sudan daha az yoğun) onları yüzeye çıkarır. Tüm tank genişliğine dağıtılır, suer'i optimum hale getirir faz ayrımı.Mekanik sıyırıcı, yüzen çamur tabakasını ve arıtılmış atık suyu kanalizasyona deşarj eder.

 

 

Çözünmüş hava flotasyonu Özellikler:

 

Çözünmüş hava yüzdürme makinesi paket atık su arıtma tesisi, yağ veya katı maddeler gibi askıda kalan maddelerin uzaklaştırılmasıyla atık suları (veya diğer suları) arındıran bir su arıtma işlemidir.Çıkarma, su veya atık sudaki havanın basınç altında çözülmesi ve ardından havanın bir yüzdürme tankı havzasında atmosferik basınçta serbest bırakılmasıyla gerçekleştirilir.Açığa çıkan hava, asılı maddeye yapışan küçük kabarcıklar oluşturur ve bu, askıdaki maddenin daha sonra bir sıyırma cihazı ile çıkarılabileceği su yüzeyine yüzmesine neden olur.

 

Çözünmüş hava flotasyonu, petrol rafinerileri, petrokimya ve kimya tesisleri, doğal gaz işleme tesisleri, kağıt fabrikaları, genel su arıtma ve benzeri endüstriyel tesislerden çıkan endüstriyel atık su atıklarının arıtılmasında çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Şirket tanıtımı:

WUXI CHENENG ENVIRONMENTAL ENGINEERING EQUIPMENT CO., LTD içme suyu, proses suyu ve endüstriyel ve belediye atık su uygulamaları için ekipman ve çözüm tedarikçisidir.Ürünleri tasarlıyor, imal ediyor ve monte ediyoruz ve belediye atık su ve endüstriyel atık su arıtma pazarına satıyoruz.

 

Mekanik Skimmerli 2.2kw 3m3 / H Tekstil Atıksu Arıtma Flotasyon Ünitesi 0

İletişim bilgileri
Hanford Tao

Telefon numarası : +8615861589502

Naber : +8615861589502